Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej.

Jasne!
Dowiedz się więcej

STRONY
INTERNETOWE

image-1642
Każdy przedsiębiorca, który dobrze zna swój produkt / usługę, wie w jaki sposób o nim / o niej opowiedzieć, by zainteresować słuchaczy.

Każdy dobry sprzedawca zdaje sobie sprawę, że sprzedaż zależy od wielu czynników.

Kiedy idziemy na spotkanie z ważnym klientem, ubieramy się elegancko, czeszemy, bierzemy wydrukowane materiały informacyjne, uśmiechamy i pod każdym względem przygotowujemy do tego, żeby produkt, który chcemy sprzedać, przedstawić w jak najlepszym świetle. Te wszystkie metody sprawdzają się świetnie wtedy, kiedy mamy możliwość przedstawić naszą ofertę osobiście.

image-2100

Badania podają jednak, że w naszym okręgu kulturowym ok. 70% takich „pierwszych kontaktów” nie odbywa się osobiście. W XXI wieku pierwszy kontakt z naszą firmą odbywa się zupełnie bez naszego udziału i naszej wiedzy – przez stronę internetową.

Większość osób szukających danego produktu lub usługi korzysta z wyszukiwarki internetowej, w celu zapoznania się z firmami świadczących usługi na polu, które ich interesuje. Naszym zadaniem jest sprawić, by spotkanie to przebiegło jak najlepiej, przynajmniej tak dobrze, jakbyśmy na nim byli.

Mówi się, że w XXI posiadanie strony jest koniecznością. Można iść jednak kawałek dalej – koniecznością jest też posiadanie ubrania na spotkaniu biznesowym. Czy to jednak wystarcza? Czy sam fakt, że nie przyjdziemy do klienta nadzy, zapewni nam sukces? Czasem lepiej nie spotkać się z klientem, niż spotkać się z nim w dresie i trampkach. Źle zrobiona strona internetowa działa w ten sam sposób.

Przygotowując stronę internetową w Wizualnych, masz pewność, że Twój wirtualny przedstawiciel zawsze będzie dobrze ubrany, uczesany i uśmiechnięty, a spotkanie w internecie przebiegnie na najwyższym poziomie i ukaże Twoją ofertę w jak najlepszym świetle.